• Nowy

Organizacja to opowieść

69,00 zł
Brutto

Książka pokazuje, jak historie wykorzystywane w firmach wpływają na pracowników i ich motywacje, na poczucie bezpieczeństwa i tożsamość. Prezentuje materiał z rynków zagranicznych i polskich.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Jesteś krytycznym i ambitnym przedsiębiorcą, właścicielem firmy, prezesem zarządu, menedżerem HR, dyrektorem marketingu, specjalistą TQM, konsultantem, mentorem czy coachem? To wiesz, że opowieści krążące w firmie to klucz do kultury organizacyjnej. My pokażemy Ci jak:

  • Pracownikom historie związane z kulturą organizacyjną pozwalają podejmować właściwe decyzje, niosąc wartości firmy
  • Zespołom historie ułatwiają budowanie poczucia bezpieczeństwa psychologicznego
  • W całej organizacji wzmacniają poczucie wspólnej tożsamości i celu działania

Ta książka powie ci, dlaczego tak się dzieje i jak to zrobić. Pokazując badania i często własne praktyczne interwencje w organizacjach, przyglądamy się historiom, którymi liderzy, menadżerowie i pracownicy dzielą się ze sobą na co dzień–o tym, co dzieje się w firmie, ale też o tym, jak wyglądały jej początki, kim są jej pracownicy, co o firmie mówią klienci. Uwzględniamy tu polską specyfikę – pod tym względem książka ta jest pionierska. Prezentujemy przetestowaną praktyczną metodę zdobywania firmowych opowieści: jak ważne historie działają, jak je znajdować i jak je wykorzystać.

Arkusz danych

Wydawnictwo
Newsline
Autor
B. Brach, J. Wasilewski
ISBN
978-83-971667-1-4
Liczba stron
296
Rok wydania
2024
Okładka
miękka