• Nowy

E-COMMERCE Sztuka budowania zaufania

88,00 zł
Brutto

Niniejsza książka jest próbą zgłębienia i zrozumienia mechanizmów budowania zaufania w handlu elektronicznym oraz identyfikacji pozacenowych determinantów sprzedaży, które w tym kontekście odgrywają kluczową rolę.

Ilość

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie e-commerce, zaufanie stało się kluczowym elementem sukcesu dla marek i sklepów internetowych. Wojciech Szymański, w swojej przełomowej książce, bazującej na dogłębnych badaniach doktorskich, odkrywa i analizuje mechanizmy budowania tego zaufania. Praca ta jest nie tylko akademickim osiągnięciem, ale także praktycznym przewodnikiem, który rzuca światło na skomplikowany proces tworzenia silnych relacji z konsumentami w przestrzeni cyfrowej.

Autor rozpoczyna od przedstawienia ewolucji e-commerce, wskazując na katalizatory wzrostu tej branży, takie jak rozwój technologii cyfrowych i zmieniające się zachowania konsumentów. Szymański podkreśla, jak pandemia COVID-19 przyspieszyła transformację cyfrową, czyniąc e-commerce ważniejszym niż kiedykolwiek. W kontekście tych zmian, zaufanie do marki online jawi się jako klucz do sukcesu, motywując autora do pogłębionych badań nad tym zjawiskiem.

Szymański szczegółowo omawia, jak postrzeganie zaufania różni się między konsumentami a sprzedawcami, oraz jakie są pozacenowe determinanty wpływające na budowanie zaufania. Autor eksploruje rolę contentu generowanego przez użytkowników (UGC), autentyczności opinii i ekspertyzy sprzedawców jako elementów wzmacniających zaufanie.

Dodatkowo, Szymański przedstawia, jak zaufanie wpisuje się w szersze konteksty zarządzania jakością i jak przekłada się na lojalność klientów. Książka kończy się praktycznym modelem budowania zaufania, który może służyć jako fundament dla strategii marketingowych w e-commerce.

Arkusz danych

Wydawnictwo
Newsline
Autor
W. Szymański
ISBN
978-83-965447-8-0
Liczba stron
232
Rok wydania
2024
Okładka
miękka