Okładka - Media i Ty
  • Okładka - Media i Ty

Media i Ty

49,00 zł
Brutto

Książka "Media i Ty" Jest praktycznym poradnikiem dla osób chcących kontaktować się z dziennikarzami lub do takich spotkań zobowiązanych. A także kompendium wiedzy dla osób takimi kontaktami się zajmującymi lub choćby zainteresowanymi.

Okładka
  • Miękka okładka
  • Twarda okładka
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Książka "Media i Ty" opiera się na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu Adama Łaszyna w prowadzeniu szkoleń medialnych, realizacji projektów media relations oraz pracy dziennikarskiej i publicystycznej w mediach różnego typu. Jest praktycznym poradnikiem dla osób chcących kontaktować się z dziennikarzami lub do takich spotkań zobowiązanych. A także kompendium wiedzy dla osób takimi kontaktami się zajmującymi lub choćby zainteresowanymi. Mówi o tym, jak przygotować się do kontaktu z mediami, jak rozumieć swą rolę i cele takiego spotkania, jak prowadzić rozmowy z dziennikarzami różnych mediów. Pomaga optymalizować takie spotkania, czyli podpowiada, czym media zaciekawić i jak uniknąć pułapek dziennikarskich oraz błędów własnych. Zawiera liczne porady praktyczne, przykłady i zwięzłe opisy przypadków, często w formie anegdot. Czytelnik znajdzie tu także słownik 100 terminów przydatnych w relacjach z mediami. Publikacja ta może ponadto pełnić funkcję podręcznika akademickiego na kierunkach związanych z komunikacją społeczną i medialną oraz na wydziałach dziennikarstwa.

Adam Łaszyn to ekspert w zakresie strategii komunikowania, relacji z mediami oraz zarządzania sytuacją kryzysową. Założyciel i szef agencji public relations Alert Media Communications. Doradca dziesiątek polskich firm i ich zarządów. Wykładowca różnych dziedzin PR ceniony trener medialny. Współtwórca wielu udanych kampanii wyborczych. W marcu 2009 roku został uznany przez redakcję Newsweeka za jednego z 50 najbardziej wpływowych Polaków (pozycja 27.). W branży PR od 1998 r. Wcześniej przez wiele lat był dziennikarzem m.in. radiowej Trójki, Życia Warszawy, Expressu Wieczornego, czy Nowego Państwa. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Arkusz danych

Wydawnictwo
Message House
Autor
Adam Łaszyn
ISBN
978-83-942992-0-0
Liczba stron
263
Rok wydania
2015

Pobierz